Přejít k navigační liště

NÁPOVĚDA

READBOOK.CZ je sociální síť, která je zaměřena primárně na diskuze a hodnocení literárních děl v různých podobách. Každý si zde může vytvořit profil, zaznamenat své oblíbené knihy, žánry a autory. 

Vznikají zde i skupiny tématicky zaměřené dle různých autorů, žánrů a děl, kde všichni uživatelé mohou diskutovat.

PROFIL

Zde naleznete celý svůj profil a veškeré jeho nastavení. Máte možnost upravit si zde profilovou fotku, timeline fotku, informace o Vás a mnoho dalšího.

MŮJ DENÍČEK

V této sekci můžete zveřejňovat své statusy, dokumenty, mediální soubory nebo naopak můžete hodnotit příspěvky ostatních uživatelů, komentovat je nebo označit jako oblíbené kliknutím na hvězdičku.

UPOZORNĚNÍ

Upozornění je stránka se všemi notifikacemi, které se Vám primárně zobrazují v levém dolním rohu. Jde o krásný přehled všeho. co se za poslední dobu na readbooku a věcí týkajících se Vašeho profilu událo a chronologicky uspořádáno.

ZPRÁVY

Jak již název napovídá, zde se nachází veškeré Vaše privátní zprávy s jinými uživateli.

ČLENOVÉ

Pokud hledáte další přátele či další členy skupiny, naleznete je právě zde. 

SKUPINY

Seznam skupin, kterých jste již členem a seznam veškerých dalších vytvořených se nachází pod záložkou Skupiny. Poměrně intuitivně se zde pak můžete zorientovat, vytvořit si novou skupinu nebo se do nějaké přidat. 

PŘED VYTVOŘENÍM SKUPINY PROSÍME, ABYSTE SE NEJDŘÍVE PŘESVĚDČILI, ZDA TAKOVÁ SKUPINA JIŽ NEEXISTUJE.

NASTAVENÍ

Pod nastavením můžete provést změnu hesla, e-mailu, spravovat data na svém profilu, spravovat viditelnost profilu, pozvánky do skupin a v případě potřeby je zde možnost nechat si vyexportovat všechna data, která o vás sociální síť readbook spravuje.

KONTAKT

V případě dotazů a podnětů týkajících se obsahu či obchodních záležitostí, prosím kontaktujte info@readbook.cz

Pokud máte problémy či podněty týkající se technické a funkční části sociální sítě, prosím kontaktujte info@glamcoding.com